spojenie dvoch svetov

Rozhodli sme sa spojiť dva odlišné svety. Umenie a digitalizáciu. Váš hlas teraz bude možné nielen počuť ale aj vidieť. Tvoja hlasová frekvencia bude súčasťou unikátneho obrazu. Naším zámerom je, aby vaše spomienky boli nezabudnuteľné vďaka vášmu hlasu.

naše obrazy

Ponúkame Vám unikátne obrazy na špeciálnej tzv. dibond doske, kde je vyobrazená frekvencia Vášho hlasu, ktorú je možné pomocou QR kódu odšifrovať. Váš obraz, alebo fotografia nadobudne nový rozmer, ktorý nadchne a prekvapí.

večný odkaz

Sú veci, na ktoré nikdy nechcete zabudnúť. Preto stačí stiahnuť vašu obľúbenú fotku, alebo obrázok a nahrať akýkoľvek odkaz. Váš hlas vo forme jedinečnej frekvencie, si bude môcť obdarovaný vypočuť pomocou QR kódu. Váš odkaz sa tak stane nezabudnuteľný.

pýtaš sa čo je dibond doska?

Je to hliníková tzv. sendvičová doska, ktorá sa skladá z dvoch hliníkových plechov a jadra, vyrobeného z polyetylénu s nízkou hustotou. Potlač je vytvrdzovaná UV lampami. Je odolná voči slnečnému žiareniu a ostatným poveternostným podmienkam.

A teda dobrou správou je, že dibond dosku môžete umiestniť či do interiéru, ale aj do exteriéru.

Druhá dobrá správa je, že dibond dosku môžete pomocou obyčajného suchého zipsu kamkoľvek. A keď sa vám miesto zunuje, jednoducho ho odlepíte a prilepíte na iné miesto. Umiestnenie na stenu je bez kladiva, klincov, vŕtačky, bez hnevu susedov, bez prachu, skrátka bez montáže.

neviete si poradiť?

V prípade, ak Vám naša ponuka nebude stačiť, alebo máte špecifickú predstavu, bude nám potešením individuálne konzultovať Vaše požiadavky.  Radi splníme všetky Vaše želania.

máte nejaké otázky?

V prípade akýchkoľvek otázok zahoďte svoj ostych, dvihnite telefón a nebojte sa pýtať.

Náš tím je vám k dispozícií na telefónnom čísle 0910 999 699.